Meneer Krokodil voorlezen & workshop | 4-8 jr.

In deze workshop HOED BOOT BAD SPIEGEL gaan kinderen na het voorlezen van Meneer Krokodil in het Nederlands en Chinees zelf aan de slag en tekenen en schrijven hun eigen zigzagprentenboekje met enkele woorden of uitgeschreven plot.

In de workshop worden kinderen geïnspireerd door de spannende avonturen van Meneer Krokodil en uitgenodigd tot het verzinnen en verbeelden van eigen verhalen. Hoe kun je met elkaar spelen en plezier maken? Hoe maak je contact? Hoe ga je met jezelf en elkaar om?

Sandra de Weijze maakt prentenboeken. Ze schrijft en tekent. In haar prentenboek Meneer Krokodil zoekt Krokodil een vriend om mee te dansen en komt vooral zichzelf tegen. Het boek is vertaald in het Chinees en wordt voorgelezen door Jina Zhong.

Wanneer

Prijzen

  • Gratis

Locatie